TERASOS SISTEMOS: pakeliamos-nustumiamos durys

Medinės pakeliamos - nustumiamos terasos durys 

Medinės pakeliamos nustumiamos durys (tarp medinių langų ir durų gamintojų vadinamos "HS sistema") puikiai tinka terasoms, išėjimui į vidinį kiemą, kur klientas pageidauja įrengti pertvarą, nori daugiau šviesos patalpose, ar šiltu metų laiku praplėsti vidinę pastato erdvę į lauką tiesiog nustumiant plačias konstrukcijas. 

Nustumiamos durys gali būti itin didelių gabaritų (konstrukcijos ilgis iki 8 metrų), tačiau modernių apkaustų dėka varstymas nėra sudėtingas. Mes naudojame "Siegenia-Aubi" "HS-Portal 300" ir "HS-Portal 400" serijos apkaustus. Galimos įvairios varstymo schemos: vitrina ir nustumiama dalis, dvi varčios nustumiamos priešingomis kryptimis, dvigubos (štulpinės) nustumiamos varčios ir vitrinos ir t.t. Medinės nustumiamos terasos durys turi ventiliacijos padėtį: pagrindinė varčia gali būti saugiai užfiksuojama vos pravėrus. 

Kaip ir mediniai langai ir lauko durys, pakeliamos - nustumiamos sistemos iš lauko pusės gali būti kaustomos aliuminio ekranu "ALURON". 

Medinės nustumiamos durys, kaip ir mediniai langai ir lauko durys, yra užapvalintų Softline profilių, todėl bendras visų gaminių dizainas kliento name dera tarpusavyje, išlaiko vientisą stilių. Nustumiamos sistemos gaminamos iš IV98, IV78 ar IV68 Softline medinių profilių, stiklinamos įvairių struktūrų stiklo paketais. 

Pakeliamos nustumiamos sistemos puikiai tinka patalpose, kur klientas pageidauja sutaupyti vidinės erdvės: durų varčios neišsistumia iš gaminio rėmo, o slankioja lygiagrečiai nevarstomoms dalims. 

Didelių gabaritų nustumiamas sistemas, klientui pageidaujant, galime pristatyti į objektą išrinktas. Mūsų profesionali montuotojų komanda sistemas surinks kliento patalpose ir sumontuos. 

Medinių pakeliamų-nustumiamų terasos durų galerija:

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą