IV98 Softline

98 mm storio medinių langų ir durų profilis IV98 Softline. U=0.8 W/m²K

IV98 Softline – tai 98 mm storio klijuotos medienos lango profilis, kurį pradėjome gaminti 2013 metais. Šio naujos kartos medinio lango pagrindiniai privalumai ir techninės savybės  yra šios:

  • Medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. 
  • Visi stiklo paketai su "Swisspacer Ultimate" termo rėmeliais. Tai naujos kartos stiklo pluošto pagrindo profilis, išleistas į rinką 2014 metais. Stiklo paketų rėmeliai yra 20mm (kai visi trys stiklai 4mm storio), dėl to yra išlaikomas optimalus tarpas tarp stiklų veikiant atmosferos slėgiui ir temperatūrai. Stiklo paketo storis - 52 mm. Yra galimybė įstatyti net 60 mm stiklo paketą. 
  • Geros akustinės medinio lango savybės: garso izoliacijos rodiklis Rw 35(-3;-7) dB.
  • Šiame mediniame profilyje įgilinome stiklo paketą. Tokiu būdu sumažinome šalčio tiltą visu stiklo paketo perimetru.
  • Naudojame aukščiausios klasės "Siegenia Aubi" "Titan" serijos langų apkaustus. Riedančios grybuko formos gilzės, sumontuotos varstymo mechanizmuose, suteikia lengvą ir komfortišką valdymą.
  • SOFTLINE – tai medinio lango profilis, kurio visos briaunos vidinėje ir išorinėje lango pusėje yra užapvalintos. Toks briaunų užbaigimas leidžia kokybiškai atlikti medinio lango apdailą, o pats medinis langas turi gražesnį išorinį vaizdą nei kampuotų briaunų profiliai.
  • Galimybė langą iš lauko pusės apkaustyti aliuminio ekranu " ALURON".  
  • Visi mediniai langai turi dvi sandarinimo tarpines visu lango ar lauko durų varstymo perimetru.

IV98+P Softline profilis - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki UW 0.68 W/m2K! Tai A++ energetinio efektyvumo klasė.  

IV98 Softline ir IV98+P Softline profilių pjūviai:

   

IV98 Softline ir IV98+P Softline profiliai, iš lauko pusės kaustyti aliuminio ekranu "Aluron":

   

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą