Kokybė

Ekologija 

2008 metų vasario mėnesį mūsų įmonė pirmoji tarp Lietuvos medinių langų gamybos įmonių, gavo tarptautinį FSC® sertifikatą.

FSC (angliškai - Forest Stewardship Council®) sertifikatas – tai ekologijos kontrolės užtikrinimo mechanizmas, kai nepriklausomi sertifikuotojai pagal FSC standartus įvertina gaminių srautus medienos pramonės įmonėse. Standartai rengiami remiantis FSC principais ir kriterijais. Sertifikavimas leidžia pirkėjui iš rinkoje esančių medienos gaminių rinktis tuos, kurie buvo pagaminti laikantis tiksliai apibrėžtų ekologijos standartų. Tik sertifikuotos įmonės gali žymėti savo produkciją FSC ženklu. Neužtenka vien pirkti FSC sertifikuotą medieną: gamybos įmonė irgi turi būti serfitikuota, kasmet turi būti atliekami patikrinimai ir auditai. 

Tiems, kuriems rūpi ekologija, turi žinoti, kad FSC sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Teiraukitės mūsų FSC® sertifikuotų gaminių. 

Klientai, kuriems rūpi mūsų visų ateitis - rinksis tik FSC ženklu pažymėtus gaminius. 

Mūsų FSC sertifikato kopija pateikta žemiau. 

Kokybės sistema

2008 metais kartu su Jungtinės Karalystės partneriais gavome BM Trada "Q Mark" sertifikatą mediniams langams ir durims. Tai aukščiausias medinių langų ir durų saugumo ir kokybės įvertinimas "Secure by Design" Didžiosios Britanijos rinkoje. 

2016 metais mūsų mediniai langai ir durys buvo testuojami ir atitiko visus BS (British standard) EN 14351, BS 6375 ir PAS 24 reikalavimus. Buvo atlikti saugumo (įsilaužimo), oro pralaidumo, vandens pratekėjimo testai. Mūsų mediniai gaminiai gavo visų trijų kategorijų įvertinimus: auksinę, sidabrinę ir bronzinę licencijas. 

Narystė

Mūsų įmonė yra Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos narė.

 

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą