Papildomas vėdinimas

Ventiliacijos sistemos mediniams langams

Kiekviena patalpa privalo būti vėdinama. Nevėdinamose patalpose skatinamas grybelių, pelėsių ir kitų kenksmingų mikroorganizmų atsiradimas ir dauginimasis. Kiekvienas mūsų standartinis atidaromas ir atverčiamas medinis langas ir balkono durys turi ir mikroventiliacijos funkciją: pasukus medinio lango rankeną 135 laipsnių kampu atpalaiduojamos sandarinino tarpinės. Jei reikalingas papildomas vėdinimas, į medinisu langus ir duris galime įstatyti šias sistemas: 

Orlaidės "Trimvent"

Populiari ir paprasta vėdinimo sistema. Medinio lango staktoje ar varčioje yra išfrezuojama kiaurymė, kuri iš lauko pusės uždengiama stogeliu, o vidinė dalis - orlaide su tinkleliu. Pratekančio oro kiekis reguliuojamas varstant orlaidės dangtelį. 

Orlaidės "Aereco"

Šios vėdinimo sistemos taip pat montuojamos ant medinio lango staktoje ar varčioje išfrezuotos kiaurymės. Šių orlaidžių sklendės atsidaro ir užsidaro automatiškai, be elektros energijos, sureagavus drėgmės jutikliui. Keičiantis santykiniam oro drėgnumui patalpoje, jutiklis atidaro arba uždaro orlaidę. Taip pat siūlome Aereco akustinės orlaides, kurios slopina triukšmą.

Vėdinimo sistemos "Ducoplius" ir "Ducoton"

Tai ant stiklo paketo montuojamos medinių langų vėdinimo sistemos (stiklo matoma dalis sumažinama 60 ar 80 mm). Šių orlaidžių išorinis dizainas kaip ir mūsų langų - Softline. Laisvas oro pratekėjimo plotas - 15000 mm2. Šios orlaidės tinka stiklo paketams, kurių storis 20, 24, 28 ir 32 mm.

Grotelės "Ducoframe"

Tai ventiliacinės grotelės, montuojamos į medinio langų ir durų varčias, ar nevarstomas vitrinas. Šios grotelės naudojamos ten, kur reikalingas didelis pratekamojo oro srautas, pavyzdžiui katilinės patalpoms. 

Vertikalios orlaidės

Populairi papildomo vėdinimo sistema butuose. Šios orlaidės gaminamos ir surenkamos kartu su mediniu langu. Vertikalios orlaidės varstoma dalis gaminama iš tos pačios medienos, kaip ir pats medinis langas. Išorinės cinkuoto plieno grotelės gali būti baltos, rudos ir plieno spalvos. 

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą