Apdaila

Medinių langų ir durų apdaila

Medinio lango ilgaamžiškumas labai priklauso nuo medinės dalies apsaugos, apdailos bei priežiūros. 

Bendradarbiaudami su vienu iš apdailos medžiagų mediniams langams gamybos lyderių, įmone "Remmers" (Vokietija), savo klientams galime pasiūlyti itin aukštos kokybės medienos apsaugą ir apdailą. Visos medinių langų apsaugos ir apdailos medžiagos "Remmers" yra vandens pagrindo, todėl yra visiškai nekenksmingos aplinkai ir sveikatai, ekologiškos, netrūkinėja, puikiai sukimbančios su dažomu paviršiumi. 

Mediniams langams ir durims naudojame keturių sluoksnių apdailos sistemą. Tai padeda išvengti mažų oro burbuliukų apdailos paviršiuje. Mediena yra padengiama plastiška apsaugine plėvele, apsaugančia nuo ultravioletinių spindulių, kurie ardo ligniną, nusidėvėjimo. 

Medinių langų ir durų apdailos etapai yra šie:

 • Mašininis šlifavimas. Naudojame firmos „Loewer“ įrengimus ir įrankius, kad nepriekaištingai paruošti medienos paviršių prieš apdailą;
 • Impregnavimas. Impregnavimas medinius langų rėmus apsaugo ją nuo pamėlynavimo, pelėsio ir sudaro tvirtą pagrindą tolimesniam apdorojimui. Naudojamas impregnantas pasižymi geromis antiseptinėmis savybėmis, ir yra itin veiksminga priemonė prieš medienos kenkėjus;
 • Pirminis šlifavimas vibracinėmis šlifavimo mašinėlėmis; 
 • Gruntavimas vandens pagrindo gruntu, medinius rėmus merkant į vonias;
 • Medinių rėmų siūlių akrilinimas, valymas; 
 • Tarpinio apdailos sluoksnio užnešimas (dažai arba lakas);
 • Antrinis rankinis šlifavimas, skirtas pašiaušti medinius rėmus prieš galutinę apdailą;
 • Antro apdailos sluoksnio užnešimas: dažymas arba lakavimas (padengiant medinius langus ir duris 100 mikronų storio sausa apdailos plėvele iš lauko pusės ir 80 mikronų plėvele iš vidaus).

Savo klientams siūlome dažyti medinius langus dažais pagal RAL spalvų paletę, arba lakuoti pagal specialią „Meranti“ lakų paletę. Taip pat siūlome medinius langus ir duris padengti balintais dažais (lazūra). 

Mes siūlome šias medinių langų apdailos kombinacijas:

 • Vienspalvis dažymas;
 • Vienspalvis lakavimas;
 • Viena pusė lakuota, kita – dažyta;
 • Abi pusės dažomos skirtingais dažais;
 • Abi pusės lakuojamos skirtingais lakais.

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą