LANGAI, varstomi į lauką

Į lauko pusę varstomi mediniai langai 

Tai Didžiosios Britanijos, Airijos ir Skandinavijos rinkoms pritaikyti mediniai langai. Dėl šiose šalyse jau daugelį metų puoselėjamų tradicijų, mediniai langai yra varstomi į lauko pusę.

Šį medinio lango profilį ištobulinome su mūsų partneriais Didžiojoje Britanijoje. Kaip ir europinio tipo, taip ir į lauką varstomi langai turi po dvi sandarinimo prispaudžiamas tarpines visu perimetru. Tai labai svarbu, nes šiaurinio klimato šalyse dėl didelių vėjų, dažniausiai su gausiais krituliais, į lauką varstoma varčia yra sandariai prispaudžiama prie staktos ir dviejų tarpinių pagalba užkertamas kelias vandens pratekėjimui ir oro pralaidumui.

Į lauką varstomi mediniai langai, kaip ir į vidų varstomi, yra SOFTLINE profilio. Tai medinio lango profilis, kurio visos briaunos vidinėje ir išorinėje lango pusėje yra užapvalintos. Toks briaunų užbaigimas leidžia kokybiškai atlikti medinio lango apdailą, langas turi gražesnį išorinį vaizdą nei kampuotų briaunų profiliai.

Gaminame dviejų kamerų su trim stiklais (OUTW78 Softline ir OUTW98 Softline profiliai) ir vienos kameros su dviem stiklais (OUTW68 Softline profilis) į lauką varstomus medinius langus. 

Visų į lauką varstomų medinių langų apatiniai horizontalūs paviršiai, esantys lauko pusėje, yra uždengti 'Aluron' aliuminėmis termo nuolajomis. Aliuminės nuolajos, kaip ir mūsų medinis langas, turi Softline kontūrą, tad puikiai dera tarpusavyje. 

Į lauką varstomi mediniai langai turi vandens nutekėjimo sistemą, o kokybiški 'Roto' ir 'SecuriStyle' apkautai yra saugūs ir turi mikroventiliacijos funkciją.

Į lauką varstomi mediniai langai Lietuvoje puikiai tinka sodyboms, sodams, vasarnamiams. Jie itin populiarūs nedidelėse patalpose: atidarant langus į lauko pusę sutaupoma vidinė erdvė, o ant palangės stovintys daiktai netrukdo lango varstymui.  

 

Į lauką varstomų medinių langų galerija: 


Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą