LANGAI, varstomi į vidų

Į vidų varstomi mediniai langai

Tai europinio tipo SOFTLINE profilio mediniai į vidų varstomi langai ir balkono durys, popurialiausias produktas Lietuvoje ir didžiojoje dalyje Europos. Galime pagaminti įvairiausių formų, didelių gabaritų varstomus langus, kurių varčios svoris iki 130 kg.  

Softline - tai medinio lango profilis, kurio visos briaunos vidinėje ir išorinėje lango pusėje yra užapvalintos. Toks briaunų užbaigimas leidžia kokybiškai atlikti medinio lango apdailą, langas turi gražesnį išorinį vaizdą nei kampuotų briaunų profiliai.

Galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medinius langus ir duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Apie tai daugiau informacijos rasite čia: Profiliai

Mediniams langams naudojame vokiškus naujos kartos „SIEGENIA-AUBI“ Titan serijos apklaustus: riedančios 'grybuko' formos gilzės pagalba garantuojamas lengvas ir komfortiškas lango valdymas. Standartinė lango varstymo schema tokia: atidarymas/atvertimas + mikroventiliacija. Kiti galimi variantai: tik atidarymas arba tik atvertimas ventiliacijai (su galimybe pilnai atversti varčią lango išvalymui). 

Į medinius langus galima įstatyti dviejų kamerų trijų stiklų ar vienos kameros dviejų stiklų paketus, kurių maksimalus storis iki 60 mm. Standartiniai stiklinimo variantai yra tokie: 98 mm storio mediniams langams naudojame 52 mm storio stiklo paketus, 78 mm langams - 44 mm, 68 mm langams - 24 mm. 

Visų mūsų medinių langų sandarumą užtikrina dvi prispaudžiamos sandarinimo tarpinės visu varstomos dalies perimetru.

Kiekvieno medinio lango apatiniai horizontalūs paviršiai, esantys lauko pusėje, yra uždengti "Aluron" aliuminėmis nuolajomis su plastikiniais antgaliais. Aliuminės nuolajos, kaip ir mūsų medinis langas, turi Softline kontūrą, todėl puikiai dera tarpusavyje.

Daugiau informacijos apie mediniam langui naudojamas medžiagas rasite čia: Medžiagos

Į vidų varstomų medinių langų galerija: 


Mediniai langai kaustyti aliuminio ekranu

Kiekvieną į vidų varstomą medinį langą ar balkono duris iš lauko pusės galime uždengti aliuminio profiliu „Aluron“. Uždengus medinį langą aliuminio profiliu, jis yra geriau apsaugotas nuo žalingų išorės veiksnių, UV spindulių, lietaus, dulkių, šalčio, mechaninių pažeidimų. 

Aliuminio profilį galime nudažyti pagal bet kurią RAL paletės spalvą. 

Aliuminiu kaustytus langus galime pagaminti įvairiausių formų: arkinius, trikampius, apvalius.

Į vidų varstomų medinių langų su aliuminiu ekranu galerija:

 

 

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą