DURYS įėjimo, balkono

Medinės lauko durys

Medines lauko (įėjimo) duris, kaip ir medinius langus, gaminame iš 98 mm, 78 mm ir 68 mm storio medinių profilių. Šiuo metu populiariausias profilis, naudojamas lauko durims yra IV98 Softline.

Mūsų gaminamos medinės lauko durys pasižymi geromis šiluminėmis sąvybėmis, nesideformuoja, pasirinkus tinkamą stiklo paketą, gaunama gera garso izoliacija. 

Medines įėjimo duris gaminame įvairiausio dizaino, kairines ir dešinines, varstomas į lauką ir į vidų, arkines ir trapecines, su stiklo paketais ir užpildo plokštėmis.

Pastaruoju metu labai populiarios berėmės varčios skydinės IV98 profilio medinės lauko durys. Tai šiuolaikiškai atrodančios, tvirtos, itin gerai izoliuojančios šilumą ir garsą medinės durys. Žemiau galite pamatyti skydinių durų ir standartinių lauko durų galeriją. 

Standartinė lauko durų komplektacija tokia:

  • Spyna su priešspyniu. Standartinė spyna - "Winkhaus" (Vokietija); 
  • Lenkiamos rankenos iš lauko ir vidaus. Standartinės rankenos - "Greenteq" (Vokietija);
  • Cilindras "BKV" su raktais. 
  • Slenkstis (medinis ar aliuminis - daugiau informacijos žemiau);
  • Vyriai. Vienai medinių lauko durų varčiai dedame 3 vnt "Simons Werk" BAKA 3D vyrių (Vokietija). 

Medinės balkono durys

Medinių balkono (ar terasos) durų komplektacija ir konstrukcija paprastesnė nei medinių lauko durų. Medinės balkono durys  - tai tas pats medinis langas, su mediniam langui pritaikytais apkaustais, rankena, tačiau skirtas žmogui pro jas vaikščioti į balkoną, vidinį kiemą ar terasą. Kad didesnių gabaritų ir dažnai varstomos medinės balkono durys būtų tvirtos, varčios apačioje įstatome papildomą medinį įdėklą.  

Medinės balkono durys turi specialią pritraukimo rankelėlę iš lauko pusės ir fiksatorių apkaustuose, kurie leidžia užfiksuoti balkono durų varčią išėjus į lauką, bet neužrakinti. Speciali balkono durų aliuminė nuolaja turi standumo pertvaras: nuolaja nesulinks ir nebus sugadinta ant jos užlipus.

Medinių lauko durų pagrindiniai pjūviai (IV98 Softline profilis, varstomos į lauką ir į vidų)

  

 

Medinių lauko durų galerija

 

Šiluma. Investuokite į savo būstą. Įsigiję modernius šiltus medinius langus su trimis stiklais, dviem iš jų selektyviniais, šiltais „Ultimate“ rėmeliais, sumažinsite išlaidas būsto šildymui ir energetinius nuostolius. Siūlome rinktis IV98 Softline profilio medinius langus ir duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Langai atitinka A++ energetinio efektyvumo klasę. Atkreipkite dėmesį – teisingas medinių langų ir durų montavimas ženkliai prisideda prie energijos taupymo ir jų ilgaamžiškumo.

Saugumas. Apsaugokite savo artimuosius ir turtą. Modernūs naujos kartos „Siegenia-Aubi“ „Titan“ bazinio ar padidinto saugumo apkaustai, saugūs stiklo paketai ir medinių langų ir durų montavimas, atitinkantis Statybos taisyklių reglamentą. Visą tai suderinę jausitės saugiai ir būsite užtikrinti šeimos ir turto saugumu.  

Ekologija. Galvokite apie savo ir vaikų ateitį. Būtinai domėkitės, iš kokios medienos gaminami mediniai langai ir durys, kokios apdailos medžiagos naudojamos. Mūsų įmonė turi FSC® sertifikatą, kuris klientui garantuoja, kad mediena yra įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija. Teiraukitės tai įrodančio sertifikato.

Kokybė. Tai ne tik geros medinių langų ir durų techninės savybės, bet ir ilgaamžiškumas, estetika, mūsų klientų atsiliepimai, įvertinimai ir rekomendacijos.  Atvykite pas mus, parodysime kaip gaminami kokybiški mediniai langai ir durys, konsultuosime. Kontaktai 

Mūsų įmonė gamina medinius langus ir duris trijų storių (profilių): 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline medinių langų profilis. Tokio medinio lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Norintiems medinių langų ir durų pasyviems namams, siūlome IV98+P Softline profilį - tai tas pats 98 mm storio medinio lango profilis, kuriame integravome specialią termoplastinę putą, kuri pagerina medinio lango šilumos perdavimo koeficientą iki  Uw=0,68 W/m2KTai taip pat A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių langų gamyboje naudojama pušies mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

 

Klientams galime pasiūlyti trijų storių (profilių) medines įėjimo, balkono ir terasos duris: 98 mm, 78 mm ir 68 mm. Šiuo metu populiariausias IV98 Softline profilio skydinės (berėmės) lauko durys. Tokių durų šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,8 W/m2K. Tai A++ energetinio efektyvumo klasė. Daugiau apie mūsų medinių langų ir durų profilius sužinosite skyrelyje Profiliai.

Daugiau informacijos apie medines terasos sistemas (nustumiamas medines duris, susilankstančias medines duris - "armonikas" ir atverčiamas nustumiamazs medines duris) skaitykite čia: Terasos sistemos

Medines duris, kaip ir medinius langus gaminame iš aukštos kokybės klijuotos medienos. Visa medinių durų gamyboje naudojama pušies ir ąžuolo mediena yra FSC® sertifikuota. FSC® sertifikatas klientui garantuoja, kad gaminiams skirta mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, ekologija, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Skaitykite apie tai skyrelyje Kokybė.

Susisiekite
mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą